Поўная версія

Чэмпіянат Еўропы па муай-тай стартуе ў Мінску

Спорт 05.11.2019 | 15:29
Фота з архіва

5 лістапада, Мінск /Кар. БЕЛТА/. Чэмпіянат Еўропы па муай-тай стартуе сёння ў мінскім Палацы спорту, паведамляе карэспандэнт БЕЛТА.

Беларусь на кантынентальным форуме прадставяць 90 атлетаў (дарослыя і юніёры). Сярод іх пераможцы і прызёры міжнародных спаборніцтваў, чэмпіянатаў Еўропы і свету Дзмітрый Варац (67 кг), Андрэй Кулебін (71 кг), Віталь Гуркоў (75 кг), Дзмітрый Валент (86 кг), Дар'я Бялькова (60 кг).

Папярэднія паядынкі пачаліся ў 14.00. Цырымонія адкрыцця пройдзе ў 18.00. У спаборніцтвах прымуць удзел больш за 520 спартсменаў з 26 краін.

Завершацца спаборніцтвы 10 лістапада.-0-

Навіны рубрыкі Спорт
Фота   EPA  Грэк Цыцыпас атрымаў другую перамогу на падагульняючым турніры АТР
Учора 16:00
Мінскае "Дынама" перамагло падольскі "Віцязь" у дамашнім матчы чэмпіянату КХЛ
Учора 11:46
Вінус і Класэн атрымалі дзве перамогі ў парным разрадзе падагульняючага турніру АТР
13 Лістапад, 16:11
Сяргей Кавальчук Беларускія спартсмены на Алімпіядзе ў Токіа могуць заваяваць каля 100 ліцэнзій
13 Лістапад, 14:13
Зборная Беларусі па пляжным футболе перад ЧС правядзе два спарынгі ў Бразіліі
12 Лістапад, 16:19
Хакеісты "Юнацтва" правядуць дамашні матч 1/8 фіналу Лігі чэмпіёнаў супраць "Рэд Бул Мюнхен"
12 Лістапад, 10:26
У час турніру. Фота з архіва Міжнародны турнір па боксе памяці Віктара Лівенцава стартуе ў Мінску
12 Лістапад, 10:25
Рафаэль Надаль прайграў Аляксандру Звераву на падагульняючым турніры АТР
12 Лістапад, 09:49
Беларускія футбалісты ўступілі па пенальці Венгрыі і занялі 3-е месца на юнацкім турніры ў Мінску
11 Лістапад, 20:11